Samen werken aan een veilige, gezonde en duurzame leefomgeving?
- BezoekadresKelvinbaan 40 (2e etage), 3439 MT Nieuwegein
- PostadresPostbus 1475, 3430 BL Nieuwegein
- Telefoon030-2311377
- E-mailinfo@lbpsight.nl
Adviseur bouwfysica
“Ik vind het geweldig om mee te werken aan gebouwen die impact hebben op gebruikers.”
“Na een opleiding Bouwkunde aan de TU Delft koos ik voor de meest technische master: Building Technology. Hier ontdekte ik mijn liefde voor energiezuinige en circulaire gebouwen. In 2017 ging ik aan de slag bij een ander ingenieursbureau, waar ik me in eerste instantie bezighield met installatietechniek en bouwfysica. In de loop der jaren groeide de markt voor duurzaamheid, en daarmee ook mijn specialisatie op dit gebied. Bij LBP|SIGHT werk ik als allround adviseur, met een focus op duurzame gebouwen. Denk daarbij aan thema’s als energiezuinigheid, circulariteit en klimaatadaptatie. Ik werk aan nieuwbouw- en renovatieprojecten, met een voorkeur voor gebouwen die door mensen worden gebruikt. Bijvoorbeeld woningen, kantoren, zorggebouwen en scholen.”
“Als kind hielp ik mijn vader in de schuur met fietsreparaties en houtbewerking. Sinds mijn zestiende werk ik als vrijwilliger bij huttenbouwkampen voor kinderen. En na mijn middelbare schooltijd nam ik een tussenjaar en ging ik als vrijwilliger aan de slag voor internationale bouwprojecten met een sociaal doel. Bouwen en ontwerpen zit dus in mijn bloed, zeker gezien de LEGO-passie in mijn familie. Ik vind het geweldig om mee te werken aan gebouwen die impact hebben op gebruikers, en bijvoorbeeld mee te denken over toegankelijk ontwerpen.”
“Tijdens mijn vrijwilligerswerk ontwikkelde ik mijn logistieke planning, aanleg voor samenwerken in uitvoerende teams en oplossend vermogen; vaardigheden die goed van pas komen in m’n werk als adviseur. Verder omschrijven anderen mij als vriendelijk, leergierig en nauwkeurig. Ik zie snel verbanden tussen vakgebieden binnen LBP|SIGHT maar bijvoorbeeld ook tussen mijn werk en dat van de architect of constructeur. Samenwerken met andere experts is dan ook wat ik het liefste doe.”